משלוח חינם והנחה ברכישת 3 מוצרים ומעלה
0
0
Subtotal: 0

אין מוצרים בסל הקניות.

אין מוצרים בסל הקניות.

משלוח חינם והנחה ברכישת 3 מוצרים ומעלה
0
0
Subtotal: 0

אין מוצרים בסל הקניות.

אין מוצרים בסל הקניות.

אודות

הנטורופת אליהו לביא

בעל דוקטורט בנטורופתיה PH.D, N.D, חבר באגודה הישראלית לנטורופתיה, באגודה הישראלית לצמחי מרפא ובאירגון הבינלאומי לאירידולוגיה. מומחה לרפואה טבעית, רפואה אורטומולקולרית, אירידיולוגיה (אבחון בגלגל העין) ועוד... מוכר בארץ ובעולם. עד היום טיפל בעשרות אלפי מטופלים, ביניהם סלבריטאים, רבנים מוכרים ועוד, אשר הגיעו, בע"ה לחוף מבטחים. ד"ר אליהו לביא העביר עד היום מאות שיעורים, שידורי רדיו והרצאות ברפואה טבעית.

באתר הבית של דר לביא ובערוץ היוטיוב ניתן לקרוא, להאזין ולצפות במאות סיפורי הצלחה במצבים קשים מאוד. אין ספק שהמאגר הענק הזה של סיפורי מטופלים זאת עדות חד משמעית של ההצלחה בטיפולים של דר לביא ומהווה אולי העדות הגדולה ביותר הקיימת ברשת להצלחת הטיפול הטבעי בכלל.

עדות אישית:

ב"ה כבר כ 2 עשורים זכיתי לעזור לעשרות אלפי מטופלים. כבר מ2007 יש לי תוכניות רדיו בערוץ רדיו קול חי ובקול האמת. התארחתי בתוכניות טלויזיה. כתבו עליי כתבה מרגשת בישראל היום שההצמחים שלי עזרו לזוג להיקלט לאחר 33 שנה של עקרות. כתבות בYNET, מעריב, אתר חדשות ועוד… באתר שלי ובערוץ היוטיוב יש עדויות של כ- 500 איש. חלקם עלו בתוכניות רדיו בכדי להודות על הנס שחוו. אני רואה את העבודה שלי כעבודת קודש. אפילו שכבר עברו כ"כ הרבה שנים וראיתי כ"כ הרבה מטופלים בכל פעם מרגש אותי מחדש לראות עוד מטופל יוצא מהמיצר לאור גדול ומרגיש בריא יותר בגוף ובנפש. ראיתי בקליניקה את כל המצבים האפשריים, את היאוש של המטופלים בעיניים מכל הניסיונות הרבים שהם עברו וזכיתי גם לראות את הניצוץ שלהם בעיניים כאשר הם הגיעו למקום אליו הם חלמו. דרך העבודה שלי הייתה תמיד במפגש אישי עם המטופל אבחון וטיפול פרטני למקור הבעיה. עד שהגיעה הקורונה…

DrLavi

כבר בינואר 2020 ידענו שיש מגיפה אי שם שיכולה להגיע אלינו. חשבתי הרבה כיצד אוכל לעזור ע"י הניסיון הרב שרכשתי עם המטופלים.

יש הרבה תוספים בשווקים אך רציתי לעשות משהו מרוכז במיוחד עם אנליזה של החומרים הפעילים בכל צמח שנחקרו ברפואת הצמחים המערבית. פניתי למעבדת צמחים וריכזנו יחד את הצמחים הטובים ביותר לחיזוק ואיזון המערכת החיסונית, אך בשונה מכולם לקחנו את החומרים הפעילים וריכזנו אותם פי 5 (אקסטרקט 5:1).

קראנו למוצר ״סטופית״. הוא יצא במרץ 2020 ומאז הכל היסטוריה...

הסטופית עשה לי שינוי בתפיסה. פתאום ראיתי שניתן לעזור לאלפי אנשים בלי המפגש האישי ואפילו בלי להכיר ולמרות זאת לראות תוצאות כ"כ יפות. הכוונה הייתה לחזק לתקופת הקורונה אך קיבלנו פידבקים מהמון אנשים שנעזרו לבעיות רקע שסבלו. כאבים בשרירים ומפרקים שנעלמו לאחר שנים, פיברומיאלגיה, לחץ דם שהתאזן (גבוה ונמוך), אלרגיות, דלקות, התקררויות, חיזוק הגוף ועוד… ניתן לשמוע ולצפות כאן באתר בעדויות של מקרים ממש קשים שנעזרו בסטופית. לי בתור מטפל זה עשה הרגשה מאוד טובה של שליחות אמיתית שניתן להגיע ולעזור לעשרות אלפי אנשים לעומת להיות מוגבל בזמן למספר האנשים שאני יכול לקבל כל יום. עקב התוצאות המדהימות מהתוסף המרוכז והמושקע הזה התחלנו לבנות עוד הרכבים לדברים נפוצים שמבוססים על מסורות של אלפי שנים בכל העולם, מחקרים עדכניים ובשילוב רפואת הצמחים המערבית שמתייחסת לחומרים הפעילים שבכל צמח. וכן הכפלנו את כל המוצרים בדרך הייחודית שלנו במעבדה פי 5. והתוצאות היו מדהימות. מהצמחים שבתוסף סטרסטופ שעוזרים לחרדה,לחץ, היפר, בעיות שינה ועוד, עזר לאנשים לאחר שנים של חרדות ופחדים ובעיות שינה. מהצמחים שבמירכוזית שעוזרים לבעיות ריכוז וזיכרון שמענו עדויות שעזר לילדים ומבוגרים תוך 5 דקות. מהשמן ספיד שעוזר לבעיות סחוס ודלקות אנשים העלימו תוך דקות דלקות של שנים וחסכו ניתוח. (עדויות רבות כאן). וכך מכל הדברים שהוצאנו לציבור הרחב. ב"ה שזכינו לעזור ובע"ה שנזכה להמשיך ולעזור גם במקרה שלכם. רפואה שלמה לכולם.

פתרונות טבעיים

מגוון רחב של מוצרים וצמחים טבעיים אשר מתעדכן מעת לעת באמצעות מחקרים. סטופית היה המוצר הראשון שעזר לאלפי אנשים בלי מפגש אישי ולמרות זאת הביא תוצאות מדהימות

ידע ומקצועיות

ד״ר לביא חבר באגודה הישראלית לנטורופתיה, באגודה הישראלית לצמחי מרפא ובאירגון הבינלאומי לאירידולוגיה. מומחה לרפואה טבעית, רפואה אורטומולקולרית, אירידיולוגיה ועוד

חזון וערכים

בתור מטפל, חשובה לי ההרגשה הטובה של שליחות אמיתית, באמצעותה ניתן להגיע ולעזור לעשרות אלפי אנשים לעומת להיות מוגבל בזמן למספר האנשים שאני יכול לקבל כל יום.

הרצאות ומידע

מעל שנות ניסיון
לקוחות מרוצים
מעל הזמנות
מוצרים

רוצים לדעת עוד על המוצרים והקליניקה הפרטית?

בקרו באתר הבית המכיל מאות עדויות אנושיות של סיפורי מטופלים.  העדויות כולן ניתנות לשמיעה וקריאה ונמסרו ע”י המטופלים עצמם. באתר תוכלו לקבל טיפים מעשיים לטיפול בכם ובקרוביכם

רוצים לדעת עוד על המוצרים והקליניקה הפרטית?

עגלת קניות
רוצים עוד טיפים בריאים בחינם? הירשמו עכשיו