משלוח חינם והנחה ברכישת 3 מוצרים ומעלה
0
0
Subtotal: 0

אין מוצרים בסל הקניות.

אין מוצרים בסל הקניות.

משלוח חינם והנחה ברכישת 3 מוצרים ומעלה
0
0
Subtotal: 0

אין מוצרים בסל הקניות.

אין מוצרים בסל הקניות.

סטרסטופ

(חוות דעת לקוח 1)

200

חרדה, מתחים והרגעה. בעיות שינה

חומרי גלם איכותיים

ותרכובות ייחודיות בריכוז בלעדי

סיפורי הצלחה

מעוררי השראה של אלפי לקוחות

משלוח מהיר

עד בית הלקוח

אנשים רבים חשים לעיתים מצבי חרדה, אי שקט פנימי מתח ולחץ.

הבעיה היא במיוחד כאשר המתח הוא כרוני, עיקש ומודיע על הימצאותו בכל רגע ורגע והתסמינים הפיזיים כגון דופק מהיר, סחרחורות ובעיות שינה מפריעים לתפקוד היומיומי.

כאשר שגרת החיים קשה יותר מפני המתח, הריכוז מתערער והרגשת העייפות מעיקה זה אומר שצריך לאזן את הגוף. למתח הזה יש מחיר בעבר כאשר אדם היה נפגש עם אריה אז היה קורה תגובת ה FFF (FIGHT, FLIGHT, FREEZE)- הילחם או ברח. בלוטת האדרנל מפרישה חומר בשם קורטיסול. זה חומר שנותן לנו את הכוח להיות סופרמן. הכוח לרוץ מהר יותר בכדי להינצל. הכוח להילחם מעבר ליכולת. אם שמעתם פעם על אנשים שהצליחו להרים משקל כבד כמו רכב בזמן תאונה וכדומה היכולת שלהם הגיעה מההורמון הזה. אך הבעיה היא שכיום בעולם המודרני כאשר אדם נמצא בעבודה והבוס שלו מלחיץ אותו או שהעסק לא הולך כפי שצריך ויש מתח אז הגוף מרגיש שאתה עומד ליד אריה והוא משחרר את הקורטיסול אבל…

אתה לא צריך לרוץ מהר לאף מקום ולא צריך להילחם פיזית לכן הקורטיסול שוקע בדם וגורם לטווח הארוך לנזקים בריאותיים ונפשיים. זה ממש כאילו שחררו טילים למטרה מסוימת והטילים לא נפלו באזור המטרה וגרמו להרס רב.

הסטרס סטופ זוהי תרכובת צמחים מרוכזת מאוד שהרכבנו עפ"י מסורת העמים ומחקרים עדכניים שנצפה בהם כי ביכולתם לחזק את הגוף לטיפול והתמודדות עם מצבי החרדה, אי שקט, עומס ותקופות לחוצות. הצמחים נבדקו מחקרית כמרגיעים ומזינים את מערכת העצבים. ועם זאת נצפה במחקרים כי הדבר לא הפריעה לערנות במשך היום ואף עזר לפעילות המוחית.

סטרס סטופ מכיל צמחים עם ריכוז של החומר הפעיל שנבדק במעבדה וריכוז הכמוסה היא פי 5. סטרס סטופ מבוסס על צמחים שהם ממש מתנה שהקב"ה נתן לנו בטבע. לקוחות רבים מספרים כי המוצר עזר להם להרגיע מצבי לחץ וחרדה. אני ממליץ על הסטרס סטופ למי שסובל מחרדה או בתקופות של לחץ ובעיות שינה.

הגוף שלנו מבקש לחזור לאיזון פיזי ונפשי, זו כמיהה טבעית. יש יסוד טבעי של הגוף לשאוף למקור, לאיזון המערכות.

הצמחים הם ללא תופעות לוואי. ניתן לקחת אותם גם עם תרופות מהרופא או פסיכיאטריות.

הסטרס סטופ מכיל 60 כמוסות.

לוקחים 1-4 כמוסות ביום.

ניתן להתייעץ עם הנטורופת ד"ר אליהו לביא

ע"י שליחת הודעה בוואצאפ שמספרו:

0543178608

 

 

 

 

 

כל המוצרים שלנו מאושרים ע"י משרד הבריאות ועומדים בסטנדרטים בין לאומים מחמירים 
כגון: GMP, ISO, ASAP

דוגמא למחקרים שנעשו על הצמחים הנמצאים בסטרסטופ:

 

צמח הולריאן – VALERIANA

מיצויי ולריאנה במינון יומי של 81.3 מ"ג ומתן של תרופה קונבנציונלית שנבדקו על 36 מטופלים עם הפרעת חרדה מפושטת (generalized anxiety disorder) הראו הפחתה בסקאלת החרדה של מדד המילטון בשתי הקבוצות, וכן נמצאו כבעלי פוטנציאל מפחית חרדה (anxiolytic) בהתייחס לתסמינים נפשיים של חרדה בקבוצות אלו.

Andreatini R et al. Phytother Res. 2002 Nov;16(7):650-4.

 

צמח פסיפלורה – passiflora

ניסוי קליני שנערך בשנת 2001 בדק את ההשפעה של תמצית מהצמח על 36 משתתפים שאובחנו כסובלים מחרדה. המשתתפים חולקו לשתי קבוצות באופן אקראי, האחת קיבלה 45 טיפות של התמצית ליום ובנוסף טבליית פלסבו, ואילו הקבוצה השנייה קיבלה טיפות של פלסבו בנוסף לטבלייה של תרופה קונבנציונלית לטיפול בחרדה. הניסוי נערך 4 שבועות. התוצאות הראו כי לא היה הבדל משמעותי בין שתי הקבוצות וכי שני הטיפולים היו יעילים לטיפול בחרדה. התרופה הקונבנציונלית גרמה לתגובה מהירה יותר אך הובילה להפרעות בכושר העבודה של המטופלים. החוקרים הסיקו כי כיוון ששני הטיפולים השיגו תוצאה דומה לאחר 4 שבועות, העובדה שתמצית הצמח לא גרמה להפרעות בכושר העבודה מהווה יתרון.

. Akhondzadeh S et al., J Clin Pharm Ther. 2001 Oct;26(5):363-7 

 

תמר סיני – zizipus

במחקרים שבהם נעשה שימוש בספונינים ופלבונואידים מפרי התמר הסיני ובתמציות שהופקו מהזרעים, הודגמו הפחתה בחרדה, שיפור בקואורדינציה ובתגובתיות וכן העצמה של השפעה משרת שינה שמקורה בשימוש בברביטורטים.

Jiang JG, Huang XJ, Chen J. Separation and purification of saponins from Semen Ziziphus jujuba and their sedative and hypnotic effects. J Pharm Pharmacol . 2007;59(8):1175-1180.

 

במחקר קליני שכלל 86 מתבגרים הסובלים מהשמנת יתר ובעיות של שומנים בדם הנחקרים חולקו לשתי קבוצות אקראיות כאשר האחת היוותה קבוצת ביקורת אשר טופלה בפלסבו, והאחרת טופלה ב-5 גרם אבקת פירות תמר סיני שלוש פעמים ביום למשך חודש ימים. ממצאי המחקר הראו כי בקרב קבוצת המחקר רמות ה- LDLוהטריגליצרידים ירדו באופן משמעותי לעומת קבוצת הביקורת ולפיכך מסקנת החוקרים היא כי לפירות התמר הסיני השפעה חיוביות בסובלים מהפרעת שומנים בדם.

Sabzghabaee AM, et al., Med Arh. 2013;67(3):156-9.

 

 

 כל הזכויות שבגין התוכן והמידע שבאתר זה שמורות לחברת לביא קליניק. אין להעתיק ולשכפל את התוכן שבאתר זה ללא רשות מפורשת מהחברה בכתב © כל המידע הניתן על ידי חברת לביא קליניק באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי. המלצותינו לגבי תזונה נכונה ושימוש בתוספי תזונה ובצמחי מרפא אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי וייעוץ על ידי רופא / מטפל. אנו ממליצים להיוועץ ברופא / מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.

1 ביקורת עבור סטרסטופ

  1. טל

    מוצר יעיל מאד! אני לוקחת אותו מיד כשמתחילה להרגיש סימנים של חרדה והוא עוזר לי בצורה מידית. ממליצה מאד.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חומרי גלם איכותיים

ותרכובות ייחודיות בריכוז בלעדי

סיפורי הצלחה

מעוררי השראה של אלפי לקוחות

משלוח מהיר

עד בית הלקוח

עגלת קניות
רוצים עוד טיפים בריאים בחינם? הירשמו עכשיו