סטרסטופ

(4 חוות דעת לקוח)

200

תוסף תזונה לתקופות של לחץ, בעיות שינה, חרדה ומצבים שקורים מדי פעם כעזרה ראשונה בארון לעת הצורך

חומרי גלם איכותיים

ותרכובות ייחודיות בריכוז בלעדי

סיפורי הצלחה

מעוררי השראה של אלפי לקוחות

משלוח מהיר

עד בית הלקוח

אנשים רבים חשים לעיתים מצבי חרדה, אי שקט פנימי מתח ולחץ.

הבעיה היא במיוחד כאשר המתח הוא כרוני, עיקש ומודיע על הימצאותו בכל רגע ורגע והתסמינים הפיזיים כגון דופק מהיר, סחרחורות ובעיות שינה מפריעים לתפקוד היומיומי.

ישנם אנשים שמגדירים עצמם באופן הזה: "אני טיפוס כזה אין מה לעשות" אז כן יש מה לעשות. כאשר שגרת החיים קשה יותר מפני המתח, הריכוז מתערער והרגשת העייפות מעיקה זה אומר שצריך לאזן את הגוף. למתח הזה יש מחיר בעבר כאשר אדם היה נפגש עם אריה אז היה קורה תגובת ה FFF (FIGHT, FLIGHT, FREEZE)- הילחם או ברח. בלוטת האדרנל מפרישה חומר בשם קורטיסול. זה חומר שנותן לנו את הכוח להיות סופרמן. הכוח לרוץ מהר יותר בכדי להינצל. הכוח להילחם מעבר ליכולת. אם שמעתם פעם על אנשים שהצליחו להרים משקל כבד כמו רכב בזמן תאונה וכדומה היכולת שלהם הגיעה מההורמון הזה. אך הבעיה היא שכיום בעולם המודרני כאשר אדם נמצא בעבודה והבוס שלו מלחיץ אותו או שהעסק לא הולך כפי שצריך ויש מתח אז הגוף מרגיש שאתה עומד ליד אריה והוא משחרר את הקורטיסול אבל…

אתה לא צריך לרוץ מהר לאף מקום ולא צריך להילחם פיזית לכן הקורטיסול שוקע בדם וגורם לטווח הארוך לנזקים בריאותיים ונפשיים. זה ממש כאילו שחררו טילים למטרה מסוימת והטילים לא נפלו באזור המטרה וגרמו להרס רב.

הסטרס סטופ זוהי תרכובת צמחים מרוכזת מאוד שמטרתה לחזק את הגוף לטיפול והתמודדות עם מצבי החרדה, אי שקט, עומס ותקופות לחוצות. הצמחים מרגיעים ומזינים את מערכת העצבים. 

סטרס סטופ מכיל צמחים עם ריכוז של החומר הפעיל שנבדק במעבדה וריכוז הכמוסה היא פי 5. סטרס טופ מבוסס על צמחים שהם ממש מתנה שהקב"ה נתן לנו בטבע לריפוי מצבי הדחק שדברנו עליהם ומפני הריכוז החזק ההשפעה יכולה להיות אפילו מיידית. אני ממליץ על הסטרס סטופ למי שסובל מחרדה או בתקופות של לחץ ובעיות שינה או למצבים שקורים מידי פעם כעזרה ראשונה בארון לעת הצורך. הגוף שלנו מבקש לחזור לאיזון פיזי ונפשי, זו כמיהה טבעית. יש יסוד טבעי של הגוף לשאוף למקור, לאיזון המערכות.

ישנם אנשים שמעדיפים לקחת תרופות פסיכיאטריות שישמרו עליהם מאוזנים. אין ספק שחלקם באמת חייב את זה , אבל אני מדבר על מצבים לא פסיכיאטריים בהגדרה. מצבים שניתן לנסות קודם את הדרך הטבעית. הכניסה לעולם התרופות הקונבנציונליות היא כניסה פעמים רבות למקום שאין ממנו דרך חזרה. קשה מאוד להפסיק אותם לאחר שהגוף מתרגל אליהם ויתכן כי יגרמו לתופעות לוואי של חוסר בחדוות החיים. ע"י הצמחים הטבעיים אנחנו עוזרים לגוף להגיע לאיזון שהוא מכיר ומחזקים את הגוף כנגד גורמי הדחק בחיינו וכך צולחים את חוסר האיזון ובסופו של דבר אף מפסיקים את צריכת הצמחים. הצמחים הם ללא תופעות לוואי. הם מרגיעים אך ניתן לקחת אותם במשך היום מפני שהם גם מרוממים ועוזרים למיקוד ותפקוד מוחי בריא. ניתן לקחת אותם גם עם תרופות קונבנציונליות או פסיכיאטריות בתור תוסף להרגעה אם הכדור הקונבנציונלי לא מספיק עוזר.

הסטרס סטופ מכיל 60 כמוסות.

לוקחים 1-4 כמוסות ביום.

ד"ר לביא מסביר על המוצר סטרסטופ:

4 ביקורות עבור סטרסטופ

 1. יצחק

  מרגיע ועוזר, תחליף מעולה לכל המוצרים הקיימים בשוק

 2. דניאל

  עושה פלאים

 3. טל

  מצויין

 4. אלחנן57

  אני סובל מנידודי שינה המון שנים בעקבות לחצים ומחשבות טורדניות. ניסיתי כל כך הרבה פתרונות טבעיים ולא טבעיים חלקם עזרו וחלקם פחות. בהמלצת חבר הגעתי למוצרים של דוקטור לביא, אני משתמש בסטרסטופ כבר חודשיים וחצי וברוב הלילות ישן רצוף, כמובן שזה לא 100% מהלילות אבל בהחלט מרגיש הקלה משמעותית,

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר.

חומרי גלם איכותיים

ותרכובות ייחודיות בריכוז בלעדי

סיפורי הצלחה

מעוררי השראה של אלפי לקוחות

משלוח מהיר

עד בית הלקוח

Shopping Cart
רוצים עוד טיפים בריאים בחינם? הירשמו עכשיו